Dental Turizm

SAĞLIK TURİZMİ
Sağlık turizmi, kişilerin sağlıklarına kavuşmak amacıyla yaptıkları seyahatlerdir.
Dünyada gelişmekte olan tedavi uygulamaları ile bilimsel yayınları yakından takip edip; çağa uygun ekipmanları ve uzman hekim kadrosu ile yurtiçi-yurtdışı hastalarımıza nitelikli tedavi yöntemleri sunmaktayız. Yurtdışı hastalarımızın tedavi beklentilerini genellikle; İmplant, Protez, Estetik Gülüş Tasarımı, Diş Eti Rahatsızlıkları ve Beyazlatma Tedavileri yönünde olmaktadır. Yaptığımız tüm tedaviler garantimiz kapsamında olmakla birlikte, implant tedavisi için ömür boyu garanti vermekteyiz.
Ülkemizin son yıllarda kaliteli sağlık hizmetleri sunması, birçok ülkeye göre daha ekonomik tedavi ücretlerinin olması ve sağlık teknolojisini Avrupa ülkelerine göre daha yakından takip ediyor olması, yurtdışı hastalarının Türkiye’yi seçmesinde öncelikli sebeplerdendir.Kişilerin tercihlerini Türkiye yönünde kullanmasında; Türkiye’nin doğal ve kültürel olarak zengin olması ve birçok ülke ile ortak tarihi geçmişe sahip olması önemli ölçüde etkilemektedir.

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI TURİZMİ NASIL YAPILIR?
Öncelikle hastamızın kendi ülkesinde herhangi bir yerde panoromik röntgen çektirmesi ve bunu hekimlerimize e-mail olarak ulaştırması gerekir. Röntgeninizi inceleyerek size teşhis ve tedavi planlamanız konusunda ilk fiziki muayenede kesinlik kazanacak bir tedavi planı hazırlarlar . Bu planla birlikte size mali tablo ve ortalama tedavi süresi hakkında da bilgi verilir.
Tedaviniz için en uygun tedavi planlaması, tüm alternatiflerle birlikte size sunulur. Telefon görüşmesi veya e-mail yoluyla en uygun olana karar verilir ve randevu tarihi belirlenir. Hekimlerimiz sizin Türkiye’de kalma sürenize göre sizi tedavi hakkında yönlendirebilir.
Türkiye’de bu tedavi, konaklama, uçuş ve sağlık işlemleri dahil olmak üzere maliyet olarak Avrupa ülkelerine nazaran çok daha uygun yapılabilmektedir.
Tedaviye karar verdiğiniz anda zamanınızı en iyi şekilde kullanabilmek için Türkiye de kalacağınız süreyi önceden hekimlerimize bildirmeniz ve size verilen randevu saatlerine sadık kalmanız gerekmektedir. Tedavi süresince hekimlerimizin kontrolü altında tedavinin sonucuna yönelik tüm sorumlulukları bilinçli bir şekilde üstlenmelisiniz…

Web Tasarım   sentez bilişim - web tasarım, web tasarım firması - www.sentezbilisim.com